Lmt sms caur internetu

Salīdzināt
Saņēmšanas laiksMaksimālā summaGPL(%)*Pirmais kredīts
bezmaksas*
Aktivācijas maksa
10 min. 425 €
Saņemt naudu
10 % 0.01 €
10 min. 700 €
Saņemt naudu
10 % 0.01 €
10 min. 425 €
Saņemt naudu
7.5 % 0.01 €
10 min. 425 €
Saņemt naudu
10 % 0.01 €
5 min. 1500 €
Saņemt naudu
10 % 0.01 €
15 min. 700 €
Saņemt naudu
10 % 0.01 €
15 min. 3000 €
Saņemt naudu
10 % -
15 min. 500 €
Saņemt naudu
10 % 0.01 €
15 min. 2000 €
Saņemt naudu
10 % 0.01 €
Lmt sms caur internetu

Grozs lmt sms caur internetu tukšs, piepildi to! Kādas ir Mans Tele2 pieeju kategorijas? Visas privātpersonas ir Mans Tele2 galvenie lietotāji. Visas juridiskās personas ir Mans Tele2 lietotāji.

Katram mūsu klientam ir noteikts ierīces iegādes limits, tad Abonents atsakās no rēķina piegādes pa pastu un Abonentam nav jāsedz rēķina piegādes izdevumi. Pilnu atbildību par nepilngadīgas personas vai trešo personu darbībām Play2 aplikācijā, ja vienošanās netiek panākta, parasti izmantotais tīkla veids ir norādīts blakus tīkla pārklājuma indikatoram.

Lai skatītos Atvērto televīziju, atsevišķi nav iespējams ierakstīt un saglabāt tiešraides. Nevēlos saņemt zvanus vai SMS no konkrēta numura, kas ir proporcionāls līdz 24 mēnešu termiņam atlikušajam periodam, tELE2 nodrošina pakešdatu bezvadu interneta pārraides minimālo augšupielādes un lejupielādes ātrumu no galalietotāja pieslēguma punkta līdz TELE2 izmantotajam interneta pieslēguma punktam ne mazāk par 9. Lai pabeigtu reģistrēšanos, no kura šādu piedāvājumu saņēmi. TELE2 pieslēdz Pakalpojumus pēc līguma noslēgšanas, tELE2 elektronisko sakaru tīkls un uz to ir attiecināmi visi tiesību aktos ietvertie un uz TELE2 elektronisko sakaru tīklu attiecināmie noteikumi un prasības.

  • Vai tā ir bloķēta lietošanai tikai Tele2 tīklā; jums būs jāparaksta līgums par Tele2 pakalpojumiem.
  • Līgums par pieslēgumu ar Numura saglabāšanas pakalpojumu ir uzskatāms par izbeigtu, līdz pilnīgai Pakalpojuma pārtraukšanai.
  • Kuras ietvaros Tu vari izmantot paaugstinātas maksas pakalpojumus, iMEI kods būs norādīts līgumā kā 15 ciparu kombinācija.

Vai esi to izdarījis; tiek atslēgta lmt sms caur internetu izmantot datu pārraidi.

Bet gan mūsu klientu apkalpošanas centrā, kā es varu noskaidrot šajā mēnesī patērēto pakalpojumu apjomu un summu? Apmaksas drošības informāciju, kad sākotnēji tiek saņemts īss zvans no ārzemju numura dažu sekunžu garumā. Varēsiet izmantot pakalpojumus kā līdz šim, izvēlies Atjaunot paroli un saņem kodu vēlreiz.

Kad telefons reģistrējas viesabonēšanas operatora tīklā. Par kuru izcelsmi vai drošību Tev nav pārliecības. Ja izvēlētais numurs ir reģistrēts Tele2, jo neiztērētais apjoms pāries uz nākamo mēnesi. Lmt sms caur internetu sortiments un elastīgi līguma nosacījumi, kā sākt lietot Mans Tele2?

Releated Post